PRE MODERNÚ ŠKOLU

ÁMOS je jedinečný informačný portál, ktorý posúva komunikáciu so žiakmi na novú úroveň. Vstúpte do sveta 21. storočia, kedy vám technológia pomáha uľahčiť vašu prácu, zrýchliť komunikáciu, šetriť tlač a spotrebu papieru.

Žiaci sa okamžite dozvedia aktuálne informácie

Denný rozvrh, náhradné hodiny, jedálny lístok, školské podujatia a súťaže, fotografie z nedávneho výletu, školský poriadok.
A je toho oveľa viac, čo môžete jednoducho zdieľať na jednom mieste a atraktívnym spôsobom pre svojich žiakov.

Obsah prispôsobený seniorom

Služby vášho domova, plán podujatí, program komunitného centra, ordinačné hodiny, jedálny lístok, fotogaléria, počasie, 3D prehliadky, novinky, hry s aktivitami.
Uľahčite si prácu. Vďaka panelom ÁMOS budete mať vždy aktuálne informácie pre klientov

ÁMOS V JEDNEJ MINÚTE

 

ČO ÁMOS VIE?

MÁ DOKONALÝ PREHĽAD

ÁMOS žiakom na jedno kliknutie zobrazí rozvrhy, suplovanie, plán akcií a jedálničky z vášho školského informačného systému.
A pokiaľ sa u vás stala mimoriadna situácia, otvárate nový krúžok, organizujete mimoškolské aktivity alebo len chcete žiakom ukázať fotografie zo školského výletu, tak ÁMOS všetko rýchlo žiakom zobrazí na veľkoplošnej dotykovej obrazovke.

Viac o všetkých funkciách

 

JE SRDCOM ŠKOLY

Moderné a vizuálne atraktívne, technologické srdce školy. Kvalitné spracovanie, oceľové telo, bezpečnostné sklo a špičkový dizajn spestrí interiér vašej školy. Vášho ÁMOSa môžu vizuálne doplniť aj dizajnové podkladové dosky.

Viac o doskách

 

PREHRÁVA OSVETOVÉ
A VZDELÁVACIE VIDEÁ

S našimi partnermi pripravujeme pre žiakov informatívne a osvetové videá na tému zdravie, globalizácia, vzdelávanie a technológie, informačná a finančná gramotnosť. Máte tak istotu, že sa vaši žiaci dozvedia niečo nové a zaujímavé aj počas prestávky.

Viac o obsahu

 

JE ZÁBAVNÝM SPRIEVODCOM


ÁMOS predstavuje zaujímavým a zábavným
spôsobom obsah interaktívnou formou, ktorá je žiakom veľmi blízka. Kvízy, webové stránky, súťaže, tipy na vzdelávanie a sebarozvoj. To všetko a oveľa viac majú dostupné na jednom mieste.

Viac o obsahu v dotykovej zóne

 

ZDIEĽA JEDNODUCHOSŤ

Jeho ovládanie je intuitívne a užívateľsky príjemné. Všetky informácie a súbory vložíte do ÁMOSa z vášho počítača vďaka webovej aplikácii a to v priebehu niekoľkých sekúnd.

Viac o všetkých užitočných funkciách

 

 

 

 

​​

​ 1. Priestor na logo vašej školy.

2. Automaticky aktualizovaný čas, dátum, sviatky a počasie.

3. Zóna na vysielanie osvetových videí a vzdelávacích seriálov. Obsah pravidelne aktualizujeme.

4. Priestor na obsah vašej školy. V tejto zóne môžete prezentovať vaše akcie, pozvánky, aktuality, fotografie, úspechy v súťažiach aj tvorbu žiakov.

5. Dotyková zóna, v ktorej si žiaci môžu na jedno kliknutie zobraziť rozvrh hodín, jedálniček, vzdelávacie aplikácie alebo obsah, ktorý pre nich pripravíte pod tlačidlom Zo školy. Viac o dotykovej zóne a funkciách panelu nájdete tu

 

Referencie


Mgr. Jitka Mejcharová, riaditeľka 4.základní škola Plzeň
Mgr. Jitka Mejcharová, riaditeľka 4.základní škola Plzeň
Vyhledávání informací se pro žáky stalo běžné a oblíbené. Nejvíce se zajímají o oblast rozvrhů, suplování, jídelníček školní kuchyně a informace na školním webu. Velice užitečná je i nabídka odborné osvěty a prevence.
Mgr. Eva Smažíková, riaditeľka ZŠ a MŠ Ohradní
Mgr. Eva Smažíková, riaditeľka ZŠ a MŠ Ohradní
Díky skvělé spolupráci se společností Ámos Vision jsme získali moderní interaktivní prvek, který se stal nedílnou součástí naší moderní školy.
Mgr. Alena Horáková, riaditeľka ZŠ Ostrožská Nová Ves
Mgr. Alena Horáková, riaditeľka ZŠ Ostrožská Nová Ves
Jsme velmi spokojeni nejen se samotným zařízením, které žáci začali využívat okamžitě. Způsob ovládání je velmi intuitivní, pro žáky je to nástroj, který dobře znají a rádi s ním pracují.
Ing. Jaromír Šmíd, metodik ICT a správca nástenky ZŠ a MŠ Msgre B. Staška Domažlice
Ing. Jaromír Šmíd, metodik ICT a správca nástenky ZŠ a MŠ Msgre B. Staška Domažlice
S nástěnkou Ámos Vision jsme opravdu velmi spokojeni a v současnosti řešíme pořízení ještě jedné pro vyučující. Nástěnka je každou přestávku obležena žáky, kteří využívají její funkce a je velkou pomocí i pro vyučující.

Chcete navštíviť školu, ktorá využíva panel ÁMOS vision vo vašom kraji? Kliknite na referenčné školy.

Ukážky realizácií

 

 

Chcete mať vlastné digitálne informačné centrum pre svoju školu? Neváhajte nás kontaktovať. 
Zavolajte na číslo +420 724 70 50 60