PRE MODERNÚ ŠKOLU

ÁMOS je jedinečný informačný portál, ktorý posúva komunikáciu so žiakmi na novú úroveň. Vstúpte do sveta 21. storočia, kedy vám technológia pomáha uľahčiť vašu prácu, zrýchliť komunikáciu, šetriť tlač a spotrebu papieru.

Žiaci sa okamžite dozvedia aktuálne informácie

Denný rozvrh, náhradné hodiny, jedálny lístok, školské podujatia a súťaže, fotografie z nedávneho výletu, školský poriadok.
A je toho oveľa viac, čo môžete jednoducho zdieľať na jednom mieste a atraktívnym spôsobom pre svojich žiakov.

Obsah prispôsobený seniorom

Služby vášho domova, plán podujatí, program komunitného centra, ordinačné hodiny, jedálny lístok, fotogaléria, počasie, 3D prehliadky, novinky, hry s aktivitami.
Uľahčite si prácu. Vďaka panelom ÁMOS budete mať vždy aktuálne informácie pre klientov

ÁMOS V JEDNEJ MINÚTE

 

ČO ÁMOS VIE?

MÁ DOKONALÝ PREHĽAD

ÁMOS žiakom na jedno kliknutie zobrazí rozvrhy, suplovanie, plán akcií a jedálničky z vášho školského informačného systému.
A pokiaľ sa u vás stala mimoriadna situácia, otvárate nový krúžok, organizujete mimoškolské aktivity alebo len chcete žiakom ukázať fotografie zo školského výletu, tak ÁMOS všetko rýchlo žiakom zobrazí na veľkoplošnej dotykovej obrazovke.

Viac o všetkých funkciách

 

JE SRDCOM ŠKOLY

Moderné a vizuálne atraktívne, technologické srdce školy. Kvalitné spracovanie, oceľové telo, bezpečnostné sklo a špičkový dizajn spestrí interiér vašej školy. Vášho ÁMOSa môžu vizuálne doplniť aj dizajnové podkladové dosky.

Viac o doskách

 

PREHRÁVA OSVETOVÉ
A VZDELÁVACIE VIDEÁ

S našimi partnermi pripravujeme pre žiakov informatívne a osvetové videá na tému zdravie, globalizácia, vzdelávanie a technológie, informačná a finančná gramotnosť. Máte tak istotu, že sa vaši žiaci dozvedia niečo nové a zaujímavé aj počas prestávky.

Viac o obsahu

 

JE ZÁBAVNÝM SPRIEVODCOM


ÁMOS predstavuje zaujímavým a zábavným
spôsobom obsah interaktívnou formou, ktorá je žiakom veľmi blízka. Kvízy, webové stránky, súťaže, tipy na vzdelávanie a sebarozvoj. To všetko a oveľa viac majú dostupné na jednom mieste.

Viac o obsahu v dotykovej zóne

 

ZDIEĽA JEDNODUCHOSŤ

Jeho ovládanie je intuitívne a užívateľsky príjemné. Všetky informácie a súbory vložíte do ÁMOSa z vášho počítača vďaka webovej aplikácii a to v priebehu niekoľkých sekúnd.

Viac o všetkých užitočných funkciách

 

 

 

​​

​ 1. Priestor na logo vašej školy.

2. Automaticky aktualizovaný čas, dátum, sviatky a počasie.

3. Zóna na vysielanie osvetových videí a vzdelávacích seriálov. Obsah pravidelne aktualizujeme.

4. Priestor na obsah vašej školy. V tejto zóne môžete prezentovať vaše akcie, pozvánky, aktuality, fotografie, úspechy v súťažiach aj tvorbu žiakov.

5. Dotyková zóna, v ktorej si žiaci môžu na jedno kliknutie zobraziť rozvrh hodín, jedálniček, vzdelávacie aplikácie alebo obsah, ktorý pre nich pripravíte pod tlačidlom Zo školy. Viac o dotykovej zóne a funkciách panelu nájdete tu

 

Referencie


PaedDr. Peter Zlevský, riaditeľ školy  Základná škola Golianova, Banská Bystrica
PaedDr. Peter Zlevský, riaditeľ školy Základná škola Golianova, Banská Bystrica
Infopanel Ámos je inovatívny a praktický spôsob, ako poskytnúť informácie našim žiakom a učiteľom. S jeho schopnosťou prispôsobiť sa potrebám užívateľa a súčasným trendom v digitálnom komunikovaní sa stal neoceniteľným nástrojom pre našu školu.
JUDr. Roman Török​​​​​, vedúci bezpečnosti cestnej premávky BECEP
JUDr. Roman Török​​​​​, vedúci bezpečnosti cestnej premávky BECEP
ÁMOSky sú ideálnym prostriedkom na zdieľanie dôležitých informácií pre žiakov a študentov priamo v prostredí školy. Sme preto radi, že aj informácie o bezpečnosti cestnej premávky dokážeme prostredníctvom ÁMOSiek efektívne sprostredkovať žiakom.
PaedDr. Zuzana Juráneková, MBA, odborná poradkyňa  IPčko
PaedDr. Zuzana Juráneková, MBA, odborná poradkyňa IPčko
IPčko poskytuje nonstop, anonymnú a bezplatnú psychologickú pomoc. Spájame psychologické poznatky s modernými technológiami. Vďaka ÁMOSkám informujeme mladých ľudí v školách o dostupnej pomoci. POMOC EXISTUJE a spoločne ju šírime.
Mgr. Tatiana Ivanič Rybanská, výkonná riaditeľka, štatutárny zástupca​​​​​ Linka detskej istoty
Mgr. Tatiana Ivanič Rybanská, výkonná riaditeľka, štatutárny zástupca​​​​​ Linka detskej istoty
Linka detskej istoty nadviazala v roku 2024 spoluprácu s ÁMOS vision. Projekt nás okamžite nadchol a neváhali sme sa doň zapojiť. Veríme, že práve kombinácia edukatívnych a informačných videí so zábavnými aktivitami osloví a zaujme.

Chcete navštíviť školu, ktorá využíva panel ÁMOS vision vo vašom kraji? Kliknite na referenčné školy.

Ukážky realizácií

 

 

Chcete mať vlastné digitálne informačné centrum pre svoju školu? Neváhajte nás kontaktovať. 
Zavolajte na číslo +420 724 70 50 60