ÁMOS a jeho funkcie

Poďte sa zoznámiť so všetkými zásadnými funkciami ÁMOSa, ktoré vám uľahčia prácu a pomôžu efektívnejšie komunikovať so žiakmi.

 

NAPOJENIE NA INFORMAČNÉ SYSTÉMY ŠKOLY

Používa vaša škola systém EduPage alebo iný informačný či jedálenský systém? Akýkoľvek z nich prepojíme s panelom ÁMOS. Pre žiakov tak budú k dispozícii vždy aktuálne rozvrhy, suplovanie aj jedálničky.

 

VKLADAJTE VLASTNÝ OBSAH

Znova niektorí žiaci nevedia, že sa blížia triedne schôdzky alebo kedy začína významná školská udalosť? Vďaka webovej aplikácii môžete jednoducho spravovať obsah, ktorý potrebujete so žiakmi či návštevníkmi školy komunikovať. Obsah ÁMOSa je stále na očiach.

 

TLAČIDLO ZO ŠKOLY – VŠETKO DÔLEŽITÉ NA JEDNOM MIESTE

Hneď na prvej pozícii je umiestnené tlačidlo ZO ŠKOLY, kam môžete zo svojho počítača vkladať všetko dôležité. Fotografie zo školských akcií, pdf súbory so školským poriadkom, Excel s tabuľkou najlepších matematikárov vašej školy alebo video zo školského výletu. Skrátka čokoľvek vám vaša predstavivosť dovolí.

 

VLOŽTE INFORMÁCIE ZA PÁR SEKÚND

Unikátna webová aplikácia vám umožní za niekoľko sekúnd nastaviť všetok obsah na vašej ÁMOSke. Žiaci tak majú vaše oznámenia stále aktuálne.

 

INTERAKTÍVNE BANERY

Funkcia interaktívnych banerov vám dovolí pomocou pár kliknutí vytvoriť upozornenie, ktoré odkazuje na obsah pod tlačidlom Zo školy. Baner môžete využiť pre mimoriadne oznámenia. Napríklad otvorenie nového krúžku, školský zber, výsledky školskej súťaže. Stačí jedno kliknutie a žiakom sa otvorí napríklad vaša webová stránka alebo dôležitý dokument.

 

TO ÚPLNE NAJDÔLEŽITEJŠIE
PORIADNE VEĽKÉ

Pokiaľ sa deje v škole niečo naozaj mimoriadne, použite funkciu Prekryv, kedy sa na ÁMOSke zobrazí iba vaše oznámenie na celej ploche panelu. Celá škola tak vie, že sa deje niečo dôležité.

 

SPÍ A VSTÁVA, KEDY MU POVIETE

Má sa ÁMOS zapnúť o 6:30 a vypnúť až večer? Alebo má mať každý deň iný časový režim? Nie je problém, časy vypnutia a zapnutia nastavíme presne podľa vašich potrieb.

 

ČAS, DÁTUM, SVIATKY, POČASIE A LOGO VAŠEJ ŠKOLY

Čo by to bolo za technológiu bez aktuálneho času a dátumu. Okrem takejto samozrejmosti vám ÁMOS každý deň oznámi, kto má meniny a zobrazí lokálne počasie. A dôležitý detail je možnosť zobraziť logo vašej školy. A pokiaľ máte radi dizajn, pozrite sa na katalóg podkladových dosiek, ktoré skrášlia interiér a panel tak získa ešte väčšiu pozornosť.

 

MNOHO ZAUJÍMAVÉHO OBSAHU A FUNKCIÍ POD TLAČIDLAMI

Panel ÁMOS má deväť tlačidiel v dotykovej zóne. Každé má špecifický obsah a funkcie. Rozvrhy, jedálničky, školský obsah, fotogaléria, testy, kvízy, edukačné materiály, 3D prehliadky, inšpirácia pre voľný čas. Toto a oveľa viac je súčasťou obsahu ÁMOSiek. Čo všetko majú žiaci k dispozícii nájdete tu.

 

ZAUJÍMAJÚ VÁS SKÚSENOSTI RIADITEĽOV ŠKÔL? TU ICH NÁJDETE.

Ing. Jaromír Šmíd, metodik ICT 
ZŠ a MŠ Msgre B. Staška Domažlice

„S nástěnkou ÁMOS vision jsme opravdu velmi spokojeni a v současnosti řešíme pořízení ještě jedné pro vyučující. Nástěnka je každou přestávku obležena žáky, kteří využívají její funkce a je velkou pomocí i pro vyučující.“

Mgr. Bc. Vladimíra Šimáčková, riaditeľka
ZŠ a MŠ Praha 5-Zličín

„K tomu, že je naše nově postavená škola hodna 21. století, určitě přispívají i dva panely ÁMOS. Většinou je kolem nich shluk dětí – vyhledávají si rozvrhy, suplování a sledují videa. Děkujeme firmě ÁMOS vision a rozhodně doporučujeme do každé školy!

Mgr. Robert Duda, zástupca riaditeľa 
Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín

„Je to opravdu skvělý informátor, žáci i učitelé si velmi snadno zjistí svůj rozvrh, suplování, jídelníček nebo také odjezd autobusu, vlaku domů. Oceňujeme také možnost umístění fotografií a videí ze školních akcí do galerie nebo spodní smyčky. Metodik prevence také chválí promyšlená preventivní videa.

Mgr. Alena Horáková, riaditeľka
ZŠ Ostrožská, Nová Ves

„Jsme velmi spokojeni nejen se samotným zařízením, které žáci začali využívat okamžitě. Způsob ovládání je velmi intuitivní, pro žáky je to nástroj, který dobře znají a rádi s ním pracují.

 

 

Tiež sa vám z tých všetkých funkcií ÁMOSa točí hlava?

Pridáte sa k ďalším 368 moderným školám?

Chcete sa na čokoľvek opýtať? Váhate, či sa k vám do školy ÁMOS bude hodiť?
Zanechajte nám správu a my vám obratom odpovieme.

A pokiaľ nechcete písať, stačí nám zavolať na +420 724 70 50 60.