Dotyková zóna

Každý ÁMOS disponuje deviatimi tlačidlami pripravenými poskytnúť žiakom, ale aj pedagógom, súčasnou formou relevantné informácie. Stačí sa dotknúť.

 

ZO ŠKOLY

Priestor školy. Tu žiaci môžu nájsť všetko od školského poriadku po fotografie zo školských akcií. Nahrávajte PDF súbory, videá, textové dokumenty alebo tabuľky. Vašej predstavivosti sa medze nekladú.

ROZVRHY

ÁMOS zobrazí vami používaný informačný systém školy. Rozvrhy hodín a aktuálne suplovanie. Žiadna zbytočná tlač a vyvesovanie na nástenku – konečne!

JEDÁLNIČEK

Jedno z najpoužívanejších tlačidiel! Nie je nad to pozrieť sa, čo dnes pre žiakov chystá školská jedáleň.

FUNZONE

Zábavná zóna, kde žiaci nájdu interaktívny obsah zameraný na vzdelávanie a sebarozvoj. Otestovať si svoje znalosti môžu v pripravených kvízoch alebo sa môžu zúčastniť školských súťaží.

INŠPIRÁCIA

Tipy na inšpiratívne webové stránky. Obsah tlačidla inšpirácia je prispôsobený podľa typu školy. Preto je vždy obsah na základných a stredných školách adekvátny.

PORADŇA

Zoznam odbornej pomoci pre žiakov v rôznych životných situáciách. Poruchy príjmu potravy, šikana alebo iné osobné problémy. Pre žiakov sú tu vždy pripravené odkazy a telefónne čísla na vhodné inštitúcie a projekty.

PRE UČITEĽOV

ÁMOS nezabúda ani na váš pedagogický zbor. Podklady a materiály na výučbu uľahčia vášmu pedagogickému zboru prácu a možno sa aj niečo nové priučia.

KAM PO ŠKOLE

Kam na strednú školu? Kam na vysokú? Ísť radšej pracovať? Kam na brigádu? Vieme, že žiaci si často kladú takéto otázky, a preto sa im snažíme pod týmto tlačidlom poradiť.

VOĽNÝ ČAS

Čo s voľným časom? Radšej na výlet alebo vyraziť za kultúrou?

 

SKÚSENOSTI RIADITEĽOV, KTORÍ ŠKOLSKÉ PANELY ÁMOS VYUŽÍVAJÚ.

Ing. Jaromír Šmíd, metodik ICT 
ZŠ a MŠ Msgre B. Staška Domažlice

„S nástěnkou ÁMOS vision jsme opravdu velmi spokojeni a v současnosti řešíme pořízení ještě jedné pro vyučující. Nástěnka je každou přestávku obležena žáky, kteří využívají její funkce a je velkou pomocí i pro vyučující.“

Mgr. Bc. Vladimíra Šimáčková riaditeľka
ZŠ a MŠ Praha 5-Zličín
„K tomu, že je naše nově postavená škola hodna 21. století, určitě přispívají i dva panely ÁMOS. Většinou je kolem nich shluk dětí – vyhledávají si rozvrhy, suplování a sledují videa. Děkujeme firmě ÁMOS vision a rozhodně doporučujeme do každé školy!

Mgr. Robert Duda, zástupca riaditeľa 
Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín
„Je to opravdu skvělý informátor, žáci i učitelé si velmi snadno zjistí svůj rozvrh, suplování, jídelníček nebo také odjezd autobusu, vlaku domů. Oceňujeme také možnost umístění fotografií a videí ze školních akcí do galerie nebo spodní smyčky. Metodik prevence také chválí promyšlená preventivní videa.

Mgr. Alena Horáková, riaditeľka
ZŠ Ostrožská Nová Ves
„Jsme velmi spokojeni nejen se samotným zařízením, které žáci začali využívat okamžitě. Způsob ovládání je velmi intuitivní, pro žáky je to nástroj, který dobře znají a rádi s ním pracují.

 

 

Dôležité informácie a dokumenty pre vašich žiakov na jednom mieste.

Pridajte sa k ďalším 368 moderným školám.

Chcete sa na čokoľvek opýtať? Váhate, či sa k vám do školy ÁMOS bude hodiť?
Zanechajte nám správu a my vám obratom odpovieme.
A pokiaľ nechcete písať, stačí nám zavolať na +420 724 70 50 60.